Młodszy specjalista ds. marketingu (Olsztyn)!

Fascynuje Cię świat marketingu i masz już na swoim koncie pierwsze
praktyczne doświadczenia w tej branży?
Dołącz do naszej ekipy, w której poznasz specjalistów wkręconych w tematy
marketingu, SEO i IT. Pracujemy na własnych projektach,
co pozwala na intensywny i wszechstronny rozwój.

Wymagania:

  • doświadczenie praktyczne w marketingu (zawodowe lub w prywatnych, hobbystycznych projektach);
  • aktywne rozwijanie zainteresowań związanych z marketingiem;
  • tzw. lekkie pióro;
  • swoboda w rozmowach telefonicznych z klientami;
  • umiejętność pracy zarówno w zespole, jak i samodzielnej.

Obowiązki:

Do zadań młodszego specjalisty ds. marketingu będzie należało:

  • wspieranie zespołu w drobnych działaniach marketingowych związanych m.in. z PR, e-mail marketingiem i social media;
  • redagowanie blogów o tematyce edukacyjnej, w tym koordynowanie pracy podwykonawców;
  • kontakt telefoniczny i mailowy z klientami, w tym przygotowywanie ofert reklamowych;
  • wykorzystywanie narzędzi analitycznych (m.in. Google Analytics) do oceny efektów realizowanych działań.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełnym etacie w godz. od 8:00 do 16:00;
  • materiały szkoleniowe i wsparcie doświadczonego zespołu;
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia;
  • pracę w siedzibie firmy, w Olsztynie (Os. Bajkowe).

Wyślij swoje CV do dnia 16.10.2020 r. (włącznie)
na adres seo@infeo.pl

Dokumenty powinny zawierać zgodę na przetwarzanie danych w celach związanych zrekrutacją na powyższe stanowisko.